Sıkça Sorulan Sorular

Gelen ürün paketinin hasarlı olması halinde, ürünü teslim almayınız, İrsaliyeli faturaya "hasarlı olduğu için ürünü teslim almadığınızı belirterek imzalamanız" ve durumu, 0 224 443 28 28 nolu telefona veya info@office.com.tr adresine bildirmeniz halinde, hasarlı olan ürün yerine, bize bildiriminizden itibaren üç iş günü içerisinde yeni ürün gönderimi yapılacaktır. (Birkaç parça ürün sipariş edilmiş olması halinde dahi, bu işlem tek bir ürün için yapılabilir.)

Siparişlerinizin toplam tutarı 100? ve üzeri olduğunda kargo taşıma ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Siparişinizin aynı gün kargoya verilmesi için hafta içi saat 12:00, Cumartesi 10:00 kadar siparişinizi vermelisiniz. Havale ile ödemelerinizde, ödeme dekontunu bize mail ya da faks yoluyla bildirmeniz gerekmektedir.

İade ederken, eğer ürünü teslim almadan önce iade ederseniz kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Fakat teslim aldıktan sonra yapılan iadelerde kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenmelidir.

Taşıma esnasında ürünler faturalarıyla beraber sevk edilmelidir. Bu nedenle faturanız paket üzerinde siparişinizle birlikte teslimat adresinize gönderilmektedir. Aynı zamanda faturanız kesildiğinde fatura adresinizde belirtilen mail adresine gönderilecektir.

Kargonuzu sitemiz anasayfasında bulunan “Kargo Takip” butonundan kargo bilgilerini girerek veya sitemizde tanımlı e-mail adresinize gönderilen kargo takip linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.

Siparişlerinizi sadece www.office.com.tr sitemizden verebilirsiniz.

Mail yolu ya da telefon ile sipariş alınamamaktadır.

Farklı teslimat adreslerine gönderim yapabilirsiniz. Siparişinizi verirken teslimat adresine nereye gitmesini istiyorsanız o adresi girerseniz/seçerseniz, teslimatı vereceğiniz adrese yapılacaktır.

Adresiniz kargo firmalarının teslimat yapabildiği alanlar içerisindeyse, siparişiniz kapınıza kadar teslim edilmektedir. Bazı köy veya yerleşim alanlarına uzak noktalarda kargo en yakın şubesine kadar teslimat yapabilmektedir.

Havale ücretleri bize ait değildir.

Kargo firması dağıtım yapabildiği her adrese 3 iş günü içerisinde teslimat yapmaktadır. Köy veya yerleşim yerine uzak yerlere de haftanın belirli günleri teslimat yapmaktadır.

Banka kartları ile ödemelerinizi 3D Secure Sistemi (zorunlu) ile yapabilirsiniz. 3D Secure güvenlik sistemini kullanabilmeniz için kartınız 3D secure sistemine kayıtlı olmalı ve online alışverişe açık olmalıdır. Banka kartınızını online alışverişe açtırmak ve 3D Secure güvenlik sistemine kaydettirmek için lütfen bankanızla iletişime geçiniz.